NASZE USŁUGI

Odbieramy i zwracamy.
Odplamiamy, pierzemy i prasujemy.
Świadczymy usługi ekspresowe i nietypowe.
Odbiór i zwrot
Rzeczy odbieramy i zwracamy na terenie Warszawy. Standardowe godziny pracy to 8:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty. Koszt odbioru i zwrotu to w sumie 15 zł. Za odbiór i zwrot nie zapłacisz nic jeśli zamówisz usługi za ponad 80 zł. Istniej możliwość odbioru z jednego miejsca i zwrotu do innego miejsca. 
Odplamianie i pranie.
Po dostarczeniu Twoich rzeczy do pralni nasi wykwalifikowani pracownicy zdecydują o sposobie ich czyszczenia stosując się do zaleceń producenta wpisanych na metce lub w przypadku jej braku zostaną wybrane metody, wedle naszej wiedzy, najlepsze dla danego typu tkaniny. Najpierw miejscowo zostaną usunięte wszystkie plamy i większe zabrudzenia. Potem rzeczy zostaną uprane wodnie lub chemicznie. Na koniec wysuszymy je mechanicznie lub jeśli to konieczne "na wisząco".
Pralnia chemiczna
Pranie wykładzin i dywanów
Pranie garniturów i sukien ślubnych
Pranie na telefon
Prasowanie
Wszystkie Twoje rzeczy wymagające prasowania zostaną uprasowane. Podczas prasowania usuwamy także wszelkiego rodzaju zmechacenia. Świadczymy także usługi samego prasowania. Ich cena to 60% podstawowej ceny z cennika dla danego typu rzeczy.
Prasowanie odzieży
Prasowanie na telefon
Magiel

Usługi specjalne

Usługi specjalne to u nas pranie ekspresowe oraz odbiór i dowóz rzeczy w nietypowych godzinach. Pranie ekspresowe to wykonanie całej usługi w ciągu 24h. Koszt takiej usługi to 2 x cena podstawowa z cennika dla danej rzeczy.
Odbiór i dowóz rzeczy w nietypowych godzinach to usługa wykonywana między 20:00 a 8:00 od poniedziałku do piątku lub w niedzielę i święta. Koszt takiej usługi to cena z cennika dla danej rzeczy + 100zł .

Pralnia ekspresowa

Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy