NASZE USŁUGI

Odbieramy i zwracamy.
Odplamiamy, pierzemy i prasujemy.
Świadczymy usługi ekspresowe i nietypowe.
Odbiór i zwrot
Rzeczy odbieramy i zwracamy na terenie Warszawy. Nasza stacjonarna pralnia przy ulicy Kowalczyka pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Nasza infolinia przyjmujaca zlecenia odbioru prania z domu klienta działa 7 dni w tygodniu od 8:00 do 19:00. Odbiory z domu klienta wykonujemy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00. Koszt odbioru i zwrotu to w sumie 30 zł. Za odbiór i zwrot nie zapłacisz nic jeśli zamówisz usługi za ponad 140 zł. Istniej możliwość odbioru z jednego miejsca i zwrotu do innego miejsca. 
Odplamianie i pranie.
Po dostarczeniu Twoich rzeczy do pralni nasi wykwalifikowani pracownicy zdecydują o sposobie ich czyszczenia stosując się do zaleceń producenta wpisanych na metce lub w przypadku jej braku zostaną wybrane metody, wedle naszej wiedzy, najlepsze dla danego typu tkaniny. Najpierw miejscowo zostaną usunięte wszystkie plamy i większe zabrudzenia. Potem rzeczy zostaną uprane wodnie lub chemicznie. Na koniec wysuszymy je mechanicznie lub jeśli to konieczne "na wisząco".
Pralnia chemiczna
Pranie wykładzin i dywanów
Pranie garniturów i sukien ślubnych
Pranie na telefon
Prasowanie
Wszystkie Twoje rzeczy wymagające prasowania zostaną uprasowane. Podczas prasowania usuwamy także wszelkiego rodzaju zmechacenia. Świadczymy także usługi samego prasowania. Ich cena to 75% podstawowej ceny z cennika dla danego typu rzeczy.
Prasowanie odzieży
Prasowanie na telefon
Magiel

Usługi specjalne

Apretura, impregnacja, pranie dywanów.Pralnia ekspresowa

Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.