Pranie dywanów Warszawa, pranie wykładzin

Oferujemy kompleksowe usługi prania dywanów naturalnych czy sztucznych z odbiorem i dowozem. Obszarem naszego działania jest Warszawa wraz z sąsiadującymi z nią miejscowościami. Zamów u nas czyszczenie dywanów, a przekonasz się, że jesteśmy solidni, szybcy, a przy tym tani. Korzystamy z nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska technologii, dzięki czemu pranie wykładzin czy dywanów w naszym wykonaniu to gwarancja doskonałych rezultatów.

Pierzemy i czyścimy dywany oraz wykładziny

 

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie bądź mailowo i poinformujesz, gdzie mamy dojechać. Pojawimy się w umówionym terminie, odbierzemy dywan, upierzemy go, a później dowieziemy w to samo lub inne wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Warszawy lub okolic.

Metodę prania zawsze dobieramy według zaleceń producenta, a w przypadku ich braku, zdajemy się na doświadczenie oraz wiedzę naszych pracowników. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Działamy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Na specjalne życzenie, za dodatkową opłatą, odbieramy i dowozimy uprane dywany w nietypowych godzinach, a ponadto świadczymy usługi prania ekspresowego.

Więcej niż zwykłe czyszczenie 

Wykładzina znajdująca się w biurze narażona jest na znacznie szybsze zabrudzenie niż taka, położona w domu prywatnym. Ważne, aby odpowiednio o nią dbać, a przy tym czyścić regularnie, żeby dłużej zachowała doskonały wygląd. Samo odkurzanie to za mało, ponieważ nie pozbędziesz się zabrudzeń, które wniknęły głęboko. Pranie wykładzin możemy wykonać na miejscu, dojeżdżając do biura, domu czy innego wskazanego przez Ciebie miejsca. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami oraz środkami, które można bezpiecznie stosować w pomieszczeniach zamkniętych.

Wykładzinę upierzemy w dogodnym dla Ciebie terminie, tak, aby nasza obecność nie kolidowała z Twoimi obowiązkami lub planami. Czyszczenie wykładzin w naszym wykonaniu to gwarancja usunięcia wszystkich plam, zaschniętych płynów, przyklejonej gumy do żucia czy innych trudnych do zlikwidowania zabrudzeń.

Zajmujemy się czyszczeniem oraz praniem wykładzin naturalnych i syntetycznych, o różnej długości runa. Działamy optymalnie – nigdy nie marnujemy wody, nie zużywamy jej więcej niż potrzeba. Nie musisz się więc obawiać, że do usługi zostaną doliczone dodatkowe koszty.

Jeżeli interesuje Cię pranie dywanów lub wykładzin, zgłoś się do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy cennik i pomożemy wybrać najlepszą metodę prania. Stawiamy na proste, skuteczne, a przy tym sprawdzone rozwiązania.


Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.