Pranie garniturów, pranie sukni ślubnej: Warszawa

Suknie ślubne i garnitury to elementy garderoby, które towarzyszyły młodej parze w jednym z najpiękniejszych dni, dlatego ich wartość sentymentalna dla nowożeńców jest ogromna. Bez względu na to, czy ubrania zostaną odsprzedane lub będą przechowywane dla przyszłych pokoleń – muszą być w doskonałym stanie. Z praniem nie powinno się czekać, ponieważ zabrudzenia utrwalają się z upływem czasu, co sprawia, że później są trudniejsze do usunięcia. W Pralni Warszawianka wiemy, w jaki sposób wyczyścić suknię czy garnitur tak, aby stroje te nie niszczały i prezentowały się doskonale, nawet wielu latach.

Dlaczego warto zlecić pranie sukni ślubnej i garnituru profesjonalistom?

 

Suknie ślubne szyte są z różnego rodzaju materiałów, często też zdobią je wyszukane dodatki. Samodzielne czyszczenie ślubnych kreacji jest bardzo czasochłonne, a przy tym ryzykowne – delikatne tkaniny mogą ulec zniszczeniu, a ozdobne aplikacje – odpaść. Garnitur również wykonany jest z wyjątkowych materiałów, które nie zawsze uda się dokładnie wyczyścić w domowych warunkach. Dlatego, aby oszczędzić sobie niepotrzebnych stresów, cały proces czyszczenia, prania, suszenia oraz ponownego kształtowania tkanin należy powierzyć fachowcom, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a także dysponują nowoczesnym sprzętem.

Warto dodać, że jeśli zależy Ci na rzetelnej, a przy tym bezpiecznej dla materiałów usłudze takiej jak pranie Warszawa jest idealnym miastem na znalezienie profesjonalnej firmy. Pralnia Warszawianka to miejsce, w którym używa się wyłącznie najnowszych technologii pralniczych, wykorzystujących mało szkodliwe dla środowiska detergenty.

Pranie garnituru i sukni ślubnej w pralni Warszawianka – korzyści

 

– Dzięki ogromnemu doświadczeniu pierzemy kreacje proste oraz bogato zdobione – kryształki, tiul, tafta, koronki czy szyfon nie stanowią dla nas żadnego problemu,

 Ubrania odbieramy i zwracamy na terenie Warszawy w dogodnych dla klienta godzinach,

– Nasi pracownicy zawsze dobierają sposób prania do rodzaju tkaniny – dzięki czemu ślubna garderoba po czyszczeniu wygląda jak nowa!

– Stosujemy techniki prania chemicznego, wodnego, a także innowacyjną metodę wyjątkowo delikatnego prania wodnego soft-wash,

– Dbamy o czystość oraz bezpieczeństwo powierzonych nam kreacji ślubnych, oddając je w nienaruszonym stanie,

– Prasowanie sukni i garnituru również nie należy do najprostszych, ale nasi specjaliści sprawią, że każdy materiał będzie wyglądał jak na wystawie,

– Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, więc nawet nagłe sytuacje nie są dla nas problemem.

Serdecznie zapraszamy!

Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.