Pranie na telefon

Pralnia Warszawianka to nowoczesny obiekt, świadczący usługi prania na telefon, oprócz tego, zajmujemy się też odplamianiem oraz prasowaniem. Jesteśmy w pełni profesjonalną pralnią mobilną w Warszawie. Działamy w oparciu o innowacyjny pomysł, polegający na świadczeniu usług prania z dostawą, czyli bez konieczności wychodzenia z domu. Nasza firma proponuje klientom indywidualnym bezpłatny odbiór i zwrot rzeczy na terenie miasta. Oferta dedykowana jest wszystkim osobom, którym zależy na wygodzie, jak również najwyższej jakości obsługi. Pierzemy wszelkiego rodzaju tekstylia oraz czyścimy i pierzemy dywany. Metody, jakie stosujemy to pranie chemiczne, wodne, lub w innowacyjnym systemie soft-wash. W naszej pralni stosujemy najnowsze technologie, które wykluczają korzystanie ze szkodliwych dla środowiska detergentów. Usługa pranie na telefon jest możliwa w granicach Warszawy, ale też w okolicznych miejscowościach.

Nasza oferta

 

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu 500 708 500 lub napisać wiadomość na kontakt@pralnia-warszawianka.pl. Nasz kurier przyjedzie, odbierze pranie, po czym dostarczy je do naszej pralni. Następnie rzeczy zostaną rozpakowane, posortowane i oznaczone. Nasi wykwalifikowani pracownicy zdecydują o sposobie czyszczenia ubrań, mając na względzie zalecenia z metki, a w przypadku ich braku wybiorą odpowiednią metodę – wskazaną dla danego rodzaju tkaniny. Gwarantujemy, że ubrania po praniu chemicznym lub wodnym będą pozbawione plam lub innych zabrudzeń.

W taką ofertę wliczona jest również usługa prasowania, podczas której usuwamy wszelkiego rodzaju zmechacenia. Świadczymy serwis ekspresowego prania na telefon, czyli możliwość odbioru i dowozu rzeczy, realizowany tego samego dnia. Taka usługa traktowana jest jako dwukrotność ceny za usługę pralniczą. Realizujemy także świadczenia specjalne, czyli zamówienia w nietypowych godzinach – pomiędzy 21:00 a 8:00, od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę i święta. Koszt takiej usługi to trzykrotność ceny podstawowej. W przypadku standardowych zamówień warunkiem bezpłatnego odbioru oraz zwrotu rzeczy do prania jest zlecenie na ponad 80 złotych. W przypadku rezerwacji usług za niższą kwotę proponujemy koszt dostawy wynoszący 15 złotych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową pralnia-warszawianka.pl i zapoznania się z pełną ofertą usług prania z dostawą na terenie Warszawy. W trosce o czas oraz wygodę naszych klientów wyprane ubrania odwozimy w dogodnym dla Was czasie!


Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.