Pralnia ekspresowa Warszawa, pranie ekspresowe

Pranie, suszenie i prasowanie zajmuje dość dużo czasu. Nie zawsze mamy możliwość zdążyć ze wszystkim w dogodnym terminie, dlatego dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest pralnia ekspresowa. Dzięki profesjonalnej usłudze oszczędzamy czas, a efekty czyszczenia są identyczne – a niekiedy lepsze! – w porównaniu do standardowego prania.

Błyskawiczne pranie tekstyliów

 

Usługę wykonujemy przy użyciu nowoczesnych pralek przemysłowych. Działają one znacznie szybciej niż zwykłe sprzęty domowe, mogą też skuteczniej usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Pranie ekspresowe pozwala zredukować czas potrzebny na czyszczenie o połowę i to niezależnie od rodzaju materiału.

Przyjmujemy wszystkie rodzaje tkanin, dzianin czy dywanów. Ubrania są prane w odpowiedni dla nich sposób, a wieloletnie doświadczenie ułatwia nam dobór środków chemicznych bezpiecznych dla każdego materiału.

Dzięki praniu ekspresowemu wyczyszczone tekstylia pachną świeżością i stają się wyjątkowo czyste. Wykonanie usługi nie zajmuje nam więcej niż 24 godziny, a w wielu przypadkach znacznie krócej. W tym czasie odbierzemy ubrania, wypierzemy je, wysuszymy oraz wyprasujemy, a następnie odwieziemy do domu lub w inne wskazane miejsce.

Pralnia w Warszawie i okolicach

 

Pralnia ekspresowa Warszawianka działa na terenie całej stolicy oraz okolicznych miejscowości. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za odległość od siedziby firmy – koszt dowozu jest zawsze stały! W ten sposób możemy zagwarantować naprawdę konkurencyjną usługę dla całego rejonu.

Pracujemy od 8:00 do 20:00 w dni robocze oraz soboty. Proponujemy dowóz również poza godzinami naszej pracy, ale wtedy zwiększa się koszt usługi.

Dogodna cena pralni ekspresowej
 

Pranie w domu wcale nie jest tanie. Proszek, woda czy prąd kosztują. Na dodatek późniejsze wywieszanie mokrych ubrań oraz prasowanie ich po wyschnięciu (żelazko zużywa prąd, co znów przekłada się na dodatkowe koszty) wymaga nakładów pracy. W mieście takim, jak Warszawa rachunki mogą być wyższe niż gdziekolwiek indziej. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie za i przeciw, a także koszty, to profesjonalna pralnia wcale nie kosztuje tak wiele.

Pranie w błyskawicznym tempie wymaga użycia odpowiedniego sprzętu oraz środków czyszczących. W związku z tym cena za ten rodzaj usługi jest inna i stanowi podwójną stawkę za rzeczy z podstawowego cennika.

Zachęcamy do skorzystania u usługi prania ekspresowego wszystkich, którym zależy na czasie, ale też dokładności. Odbierzemy rzeczy do wyprania bezpośrednio z domu, a potem odwieziemy je czyste. Wystarczy zadzwonić do nas (500-708-500), aby zarezerwować termin. Na wszelkie pytania odpowiemy też podczas kontaktu mailowego (kontakt@pralnia-warszawianka.pl).


Trwa wysyłanie


Wysłane, dziękujemy
Witaj, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.